Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

VIII Miejsko - Gminny Festiwal Piosenki PRZEDSZKOLAK 2006 - 18 listopada 2006

 


VIII MIEJSKO- GMINNY FESTIWAL PIOSENKI

PRZEDSZKOLAK 2006”


18 listopada 2006 r. w sali widowiskowo-kinowej M-GOKSiR w Zdzieszowicach,  w której na scenie zasiadł po raz drugi w historii Festiwalu potężny pluszowy miś Kacper ciekawie nadstawiając ucha,

Jury w składzie:Teresa Bugiel,Jan Herba

po wysłuchaniu prezentacji uczestników Festiwalu       w czterech kategoriach

postanowiło przyznać:


  • w kategorii duety 5-latki:


I miejsce

Julia Szołtysek, Szymon Węglarski „Wiatr-psotnik”

- Aleksandra Lasoń,Tobiasz Szpicki „Kuchareczki”


II miejsce

-Karolina Oleśniewicz, Jeanette Larysz „Hanka i hulajnoga”

 

- Karolina Cieśla, Michał Kulisz„ „W naszym przedszkolu”

-Damian Hyla, Jakub Tomaszewski „Uwaga – czerwone światło”

-Karolina Rak, Karolina Michna „Przyjaciel”


 

 

w kategorii soliści 4-latki:


I miejsce z wyróżnieniem

- Oliwia Szwinge „Dymy jesienne”


I miejsce

- Karolina Dammfeld „Puszek Okruszek”

- Hanna Fert „Mały Przedszkolak”

 

II miejsce

  • Marcin Sikorski „Śpiewanka malucha”

- Bartosz Augustyn „Przyszła jesień”

  • Laura Piecha „Bal w lesie”

  • Paulina Wawrzynek „Przedszkolaczek”


 

w kategorii soliści 6-latki:

I miejsce

  • Weronika Sulikowska „Idzie jesień”

  • Aleksandra Jarosz-Prościńska „Cza-cza dla Pani”

  • Dominika Posid „Przyroda wzywa”


II miejsce

  • Paulinka Kopiec „Domowe sprzęty elektryczne”

  • Wiktoria Słoka ”Jesienna piosenka”


 

w kategorii zespoły 6-latki:


I miejsce z wyróżnieniem

  • Małgorzata Mulorz, Agnieszka Gołasz,Łukasz Hytrek, Mateusz Moszek, Mateusz Piecha „W kasztanowym mieście”

I miejsce

  • - Wiktoria Adamska, Karolina Kitaszewska, Marcelina Maciołek,

  • Adam Obstoj, Katarzyna Bułgajewska „Orkiestra”

  • Ida Nowicka, Natalia Gawliczek, Anna Maciak, Aleksandra Kułakowska, Natalia Gauszkiewicz „Powiedziała mi to lala”

II miejsce

  • Agnieszka Szwinge, Zuzia Drożdż, Justyna Bojanowska, Szymon Prokop, Paweł Salawa „Cza-cza dla Pani”

  • Aleksandra Stroka, Patrycja Wieczorek,Wiktoria Wilczek, Karolinka Burkat, Aleksandra Kamińska „Mała strojnisia”

  • Julia Musiał, Anna Kałuża, Agnieszka Skowron, Kamil Greschűtz, Piotr Tymorek „Jesienny kujawiaczek”

  • Magdalena Ciomplik, Paulina Porada, Rafał Woźnica, Sandra Markietoń, Dastin Gabor „Jesienna cha-cha”

  • - Natalia Kowalska,Andżelika Nowak, Klaudia Kampa, Paweł Wilkowski, Emilia Grzesik, Łukasz Kampa „Kundel Bury”

  • - Julia Cholewa, Sara Malkusz, Anna Pietrowska, Klaudia Pietrek, Kacper Tokarski "Pożegnanie przedszkola"


Jury i organizator Festiwalu składają serdeczne podziękowania Pani Joannie Walenciak, która rewelacyjnie wcielając się w postać Skrzatki Gapci była dobrym duszkiem Festiwalu,dodając odwagi małym wykonawcom i oswajając ich ze sceną.

 


przedszkolak 2006 089.jpeg przedszkolak 2006 087.jpeg przedszkolak 2006 085.jpeg przedszkolak 2006 084.jpeg przedszkolak 2006 083.jpeg przedszkolak 2006 083.jpeg przedszkolak 2006 082.jpeg przedszkolak 2006 080.jpeg przedszkolak 2006 079.jpeg przedszkolak 2006 076.jpeg przedszkolak 2006 073.jpeg przedszkolak 2006 070.jpeg przedszkolak 2006 069.jpeg przedszkolak 2006 068.jpeg przedszkolak 2006 066.jpeg przedszkolak 2006 063.jpeg przedszkolak 2006 062.jpeg przedszkolak 2006 060.jpeg przedszkolak 2006 051.jpeg przedszkolak 2006 045.jpeg   

                             przedszkolak 2006 032.jpeg