Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Przebudowane zdzieszowickie kąpielisko oficjalnie otwarte!

W dniu 27 czerwca oficjalnie otwarto kąpielisko. W tej uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych województwa opolskiego na czele z marszałkiem Józefem Sebestą i starostą krapkowickim Maciejem Sonikiem, przedstawiciele wykonawcy Energopol Trade sp. z o.o. na czele z prezesem Krzysztofem Skrzypkiem, radni rady miejskiej wraz z przewodniczącą Moniką Wąsik – Kudlą oraz ks. prałat Antoni Komor, proboszcz zdzieszowickiej parafii który dokonał poświęcenia kąpieliska.

Podczas uroczystości Burmistrz Zdzieszowic Dieter Przewdzing podziękował marszałkowi Józefowi Sebeście za wsparcie w realizacji inwestycji, która otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Wpjewództwa Opolskiego na lata 2007-2013, oraz głównemu wykonawcy firmie Energopol Trade Sp. z o.o.  za  terminowe i fachowe przeprowadzenia robót.

OTWARCIE_BASENU00014.jpeg

OTWARCIE_BASENU00022.jpeg


Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali marszałek województwa Józef Sebesta, starosta krapkowicki Maciej Sonik, prezes firmy Energopol Trade Sp. z o.o. Krzysztof Skrzypek, zastępca Burmistrza Zdzieszowic Sybila Zimerman i Burmistrz Dieter Przewdzing.

OTWARCIE_BASENU00037.jpeg

OTWARCIE_BASENU00041.jpeg


Następnie Burmistrz dokonał przekazania symbolicznego klucza dyrektorowi Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Zdzieszowicach Edwardowi Szymaindzie, który będzie od tej pory zarządzał obiektem.

OTWARCIE_BASENU00049.jpeg

OTWARCIE_BASENU00054.jpeg

Pierwszą osobą, która korzystała z nowego zdzieszowickiego obiektu był wrzucony do basenu przez Marszałka Józefa Sebestę Burmistrz Zdzieszowic Dieter Przewdzing, który osobiście dokonał odbioru wszystkich atrakcji zdzieszowickiego obiektu.

OTWARCIE_BASENU00061.jpeg

OTWARCIE_BASENU00065.jpeg


Kąpielisko będzie czynne od jutra tj. od 28 czerwca w godzinach 11.00 – 19.00. Dodatkowo przypominamy, że jutro darmowy wstęp mają dzieci i młodzież. Zapraszamy!!!

OTWARCIE_BASENU00087.jpeg

OTWARCIE_BASENU00094.jpeg