Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Wielka Gala Trójki

To już tradycja, że w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. W. Sikorskiego w Zdzieszowicach odbywa się „Gala najlepsi z najlepszych“. Jest to impreza podsumowująca I semestr roku szkolnego, na której nagrodzeni zostają wyróżniający się uczniowie. W tym roku gala odbyła się 26 lutego.

Nasi uczniowie zostali wyróżnieni w sześciu kategoriach: stypendium, wzorowy uczeń, wzorowa frekwencja, aktywny uczeń, czytelnictwo, sport. Cieszy nas fakt, że mogliśmy nagrodzić tak wielu uczniów. Na uwagę zasługuje duża liczba dzieci, które otrzymały stypendium naukowe. A są to: z klasy 5a Marta Marciniak (średnia ocen 5,69), Hanna Thiel (średnia ocen 5,54), Aleksandra Małecka (średnia ocen 5,46), Aleksandra Pasoń (średnia ocen 5,46), Oliwia Śliwczyńska (średnia ocen 5,15), z klasy 5b Ewa Schindzielorz (średnia ocen 5,36), Arkadiusz Janus (średnia ocen 5,21), z klasy 6a Tomasz Lepich (średnia ocen 5,56), Aleksandra Konopka (średnia ocen 5,17).


W kategorii „Wzorowy uczeń” wyróżniliśmy:

z klasy I a: Karolinę Błyszcz, Amelię Koncewicz, Maję Kowalczyk,Angelikę Lasończyk, Fabiana Lipka, Lenę Marciniak, Martynę Mazurek, Agatę Sikora, Laurę Stebel, Julię Ściepłek, Lenę Śliwczyńską, Maję Urban, Bartłomieja Zarzyckiego, Hannę Żaglewską

z klasy I b: Michała Augustynowicz, Julianę Erazmus, Malwinę Galas, Emilię Gembka, Nadie Gramala, Annę Janus, Aleksandrą Ochenkowska, Filipa Rams, Nadię Sanecką, Iwonę Wójciak

z klasy II a: Maksymiliana Bober, Julię Chlondowską, Laurę Dylewską, Alana Gałuszka, Martę Galas, Julię Grudniewską, Wojciecha Harupa, Aleksandrę Kaufman, Nikolę Prościńską, Weronikę Soborak, Adama Świętek, Adama Tomaszewskiego, Malwinę Wojewódzką, Zuzannę Zielińską

z klasy II b: Macieja Józefowicza, Pawła Pałubiak, Paulinę Patla

z klasy III a: Darię Baran, Wojciecha Pałubskiego, Pawła Wachowskiego, Małgorzatę Małecką, Maję Kotłowską, Julię Juźwin, Amelię Thiel, Ewelinę Błyszcz, Szymona Rurarz, Emilię Szladowską, Emilię Fyrgut

z klasy III b: Alicję Bega, Paulinę Gola, Laurę Grochla, Szymona Guzowskiego, Jakuba Klęk, Andreasa Krzyzowskiego, Dawida Pietrzyk, Mateusza Pietrzyk, Oliwiera Pietrzyk, Adama Rams, Gracjana Saneckiego, Julię Zamszyn

z klasy IV a: Julię Jelito, Aleksandrę Grzeszczuk, Julię Lipniak, Zuzannę Tomaszewską, Szymona Gromadę, Tobiasza Stawinogę, Kamila Bieńko

z klasy IV b: Wiktorię Bartoszyńską, Hannę Pydo, Tomasza Zamszyna, Antoninę Żaglewską

z klasy V a: Oliwie Bączkiewicz, Wojciecha Kruk, Alicję Thiel, Kingę Kampa, Kamila Jorgiel, Bartosza Jung

z klasy V b: Igora Szuder, Oliwię Mulica

z klasy VI a: Aleksandrę Kowolik, Bartosza Dobosza, Aleksandrę Prusak, Kacpera Mackiewicza, Konrada Titz


W kategorii „Wzorowa frekwencja” wyróżniliśmy:

z klasy I a: Karolinę Błyszcz, Maję Kowalczyk, Angelikę Lasończyk, Fabiana Lipka, Konstancję Robert, Agatę Sikora, Laurę Stebel

z klasy I b: Nadię Gramala, Kacpra Jagiełło, Dawida Janik, Annę Janus, Aleksandrę Ochenkowską, Denisa Placheta, Filipa Rams, Nadię Sanecką, Olivera Wróbel

z klasy II a: Julię Chlondowską, Laurę Dylewską, Martę Galas, Alana Gałuszka, Bartosz Gondek, Julię Grudniewska, Wojciecha Harupę, Antoniego Karczmarczyka, Aleksandrę Kaufman, Maję Mulica, Przemysława Pietrasz, Weronikę Soborak, Adama Świętek, Adama Tomaszewskiego, Malwinę Wojewódzką, Zuzannę Zielińską, Marka Cecelskiego

z klasy II b: Roksanę Hadzicka, Macieja Józefowicza, Karola Niewiadomskiego, Pawła Pałubiaka, Tyberiusza Kłodę

z klasy III a: Darię Baran, Ewelinę Błyszcz, Kamila Janik, Julię Juźwin, Roksanę Klaczek, Maję Kotłowską,  Małgorzatę Małecką, Patrycję Ostrowską, Wojciecha Pałubskiego, Szymona Rurarz, Paulinę Sośnicką, Emilię Szladowską, Andrzeja Rypala

z klasy III b: Alicję Bega, Sonię Cecelską, Szymona Guzowskiego, Jakuba Klęk, Kamila Klęk, Szymona Kwiatkowskiego, Dawida Pietrzyk, Mateusza Pietrzyk, Oliwiera Pietrzyk, Karolinę Rogula, Gracjana Saneckiego

z klasy IV a: Aleksandrę Grzeszczuk, Zuzannę Tomaszewską, Piotra Klaczek, Julię Płuciennik

z klasy IV b: Wiktorię Bartoszyńską, Natalię Eret, Zuzannę Guściora, Hannę Pydo, Kacpra Ziółkowskiego

z klasy V a: Dawida Tykę , Nikodema Prokopa  , Aleksandrę Pasoń  Aleksandrę Małecką , Kacpra Radosza

z klasy V b: Arkadiusza Janus, Igora Kaczyński, Oliwię Mulica

z klasy VI a: Michała Gabora, Aleksandrę Konopka, Tomasza Lepicha, Kacpra Mackiewicza, Daniela Dłubalskiego, Aleksandrę Kowolik

z klasy V I b: Kacpra Florczyk, Michała Kętrzyńskiego, Bartosza Kieszkowskiego, Wiktorię Wieczorkowską, Dagmarę Sady


W kategorii „Aktywny uczeń” wyróżniliśmy:

z klasy IV a: Julię Lipniak, Julię Jelito

z klasy IV b: Hannę Pydo, Kacpra Ziółkowskiego, Zuzannę Guściora, Antoninę Żaglewską, Wiktorię Bartoszyńską

z klasy V a: Aleksandrę Małecką, Martę Marciniak. Hannę Thiel

z klasy V b: Oliwię Mulica, Hannę Wojewódzką

z klasy VI a: Adriannę Bielecką, Dominika Chachułę, Michała Dankowskiego, Daniela Dłubalskiego, Bartosza Dobosza, Michała Gabora, Kamilę Gątarz, Emilię Hupka, Angelikę Jaszkowic, Milenę Konieczną, Aleksandrę Konopka, Aleksandrę Kowolik, Mateusza Lepich, Tomasza Lepich, Kacpra Mackiewicza, Sebastiana Orzechowskiego, Martę Piechota, Kacpra Pietrzaka, Aleksandrę Prusak, Szymona Siedleckiego, Konrada Titz

z klasy VI b: Annę Sieradzką, Szymona Guściorę, Igora Nowaka, Dagmarę Sady


W kategorii „Sport”  wyróżniliśmy:

z klasy I b: Dominika Bieleckiego, Aleksandrę Ochenkowską, Malwinę Galas

z klasy II a: Maję Mulica

z klasy II b: Karola Niewiadomskiego, Agatę Adamczyk, Aleksandrę Osikowską, Roksanę Hadzicką

z klasy III b: Alicję Bega, Paulinę Gola, Szymona Guzowskiego, Dawida Pietrzyka, Mateusza Pietrzyka, Oliwiera Pietrzyka, Gracjana Saneckiego, Rafała Sośnickiego, Karolinę Rogula

z klasy IV b: Tomasza Zamszyn, Hannę Pydo, Michała Herkałę, Nikolę Szymczyk, Artura Sikorskiego

z klasy V b: Arkadiusza Janus, Oliwiera Maciaszczyka, Julitę Ozimowską, Wanessę Walczak, Hannę Wojewódzką, Alicję Woźniak, Igora Kaczyńskiego, Bartosza Kusznira

z klasy VI a: Dominika Chachułę, Martę Piechota, Tomasza Lepicha, Bartosza Dobosz, Konrada Titz, Michała Dankowskiego

z klasy VI b: Adriana Dering, Dagmarę Sady, Mateusza Lipka, Szymona Guściorę, Wiktorię Wieczorkowską, Aleksandrę Paszek


W kategorii „Czytelnictwo" wyróżniliśmy:

z klasy II a: Igora Gawlas, Julię Grudniewską, Aleksandrę Kaufman, Nikolę Prościńską, Agatę Rosińską, Zuzannę Zielińską

z klasy II b: Piotra Łopaciuka, Pawła Pałubiaka, Paulinę Patla, Wiktorię Wala, Darię Zielińską

z klasy III a: Emilię Szladowską, Roksanę Klaczek, Maję Kotłowską, Miłosza Blaucik, Szymona Rurarz, Emilię Fyrgut, Małgorzatę Małecką, Paulinę Sośnicką, Michała Koniecznego, Darię Baran, Pawła Wachowskiego, Kamila Janik, Amelię Thiel

z klasy III b: Paulinę gola, Laurę Grochla, Jakuba Żach

z klasy IV a: Julię Jelito

z klasy IV b: Aleksandra Fido, Filipa Adamczyka

z klasy V a: Hannę Thiel, Martę Marciniak

z klasy V b: Wiktorię Dolibóg

z klasy VI a: Aleksandrę Kowolik

z klasy VI b: Igora Nowaka, Dagmarę Sady, Wiktorię Wieczorkowską


Nie zapomnieliśmy również o wspaniałych rodzicach, którzy aktywnie włączają się w pracę na rzecz szkoły. Ich  nagrodziliśmy medalem.

W kategorii „Aktywny rodzic” wyróżniliśmy:

z klasy I a: p. Danutę Dziembala, p. Beatę Kowalczyk, p. Izabelę Soluch, p. Małgorzatę Tokarczyk, p. Alicję Urban

z klasy I b: p. Jolantę Gembka, p. Annę Grochla, p. Patrycję Wilemską, p. Iwonę Jagielnicką

z klasy II a: p. Elżbietę Bober, p. Agatę Chlondowską, p. Beatę Galas, p. Annę Namysło- Schlensag, p. Agnieszkę Świątek, p. Alinę Tomaszewską

z klasy II b: p. Elżbietę Ławrowską- Ułan, p. Emilię Hadzicką, p. Katarzynę Józefowicz,       p. Joannę Niewiadomską, p. Wiesławę Sapula,  p. Marlenę Warzybok- Patla, p. Mariolę  i Rafała Zielińskich, p. Iwonę Jagielnicką, p. Justynę Śmigielską, p. Ewelinę Florczyk

z klasy III a: p. Agnieszkę i Andrzeja Wachowskich, p. Joannę i Macieja Małeckich, p. Ewę Ostrowska, p. Urszule Kotłowską, p. Elżbietę i Krzysztofa Juźwin, p. Sonię i Andrzeja Szladowskich, p. Renatę i Marka Fyrgut, p. Patrycję i Andrzeja Błyszcz, p. Wiolettę i Pawłą Janik, p. Annę i Krzysztofa Pałubskich

z klasy III b: p. Agnieszkę Bega, p. Przemysława Guzowskiego, p. Kamilę i Marcina Grochla, p. Iwonę Jagielnicką, p. Ewę Jankowiak, p. Justynę Kwiatkowską, p. Agnieszkę i Marka Rams, p. Agnieszkę i Marka Rogula, p. Agnieszkę Juszczak, p. Jolantę i Marcina Pietrzyk, p. Dorotę Pietrzyk, p. Katarzynę Zamszyn

z klasy IV a: p. Tatianę Gromada, p. Agnieszkę Grzeszczuk, p. Anetę Klaczek, p. Grażynę Kowolik, p. Adriana Swoboda, p. Alinę i Ireneusza Tomaszewskich

z klasy IV b: p. Justynę Bartoszyńską, p. Joannę Eret, p. Emila Pydo, p. Annę Ziółkowską,  p. Annę Żąglewską, p. Sylwię Sikorską, p. Marcina Zamszyn

z klasy V a: p. Barbarę Jorgel, p. Gizelę Kampa, p.Gabrielę Pasoń, p. Joannę Małecką, p. Beatę Olszenka, p. Jarosława Prokopa, p. Annę Jung, p. Marię Mainka

z klasy V b: p. Ewelinę i Tomasza Krawczyk, p. Marię Kusznir, p. Wiolettę Mulica, p. Joannę Wojewódzką

z klasy VI a: p. Alinę Lepich, p. Krystiana Gabor, p. Anetę Titz

z klasy VI b: p. Jacka Sady, p. Elwirę Nowak, p. Roberta Kieszkowskiego


Jako, że jesteśmy „Szkołą odkrywców talentów” na gali nie mogło zabraknąć występów artystycznych. Tę uroczystą chwilę uświetniło koło gitarowe pani Renaty Fyrgut  i pani Fabioli Malorny.

Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu uczniów i rodziców mogliśmy uhonorować. Wszystkim wyróżnionym gratulujemy.

GALERIA Z GALII

Anna Źiółkowska