Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Najlepsi Uczniowie w Gminie Zdzieszowice

Dzień Dziecka to wspaniała okazja żeby nagrodzić najlepszych uczniów zdzieszowickich szkół. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 Pani Burmistrz Sybila Zimerman oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Edward Paciorek wręczyli najlepszym uczniom pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz słodkości.
A to życzenia, które zostały odczytane przez Panią Burmistrz:
Kochane dzieci
Dzisiejszy dzień jest Waszym świętem, świętem uśmiechu i radości.
Z tej okazji życzę Wam tyle spokoju ile tylko potrzebujecie i tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne.
Niech uśmiech od ucha do ucha promienieje na Waszych twarzach, a co dzień spotykają Was nowe przygody w gronie wspaniałych przyjaciół i kochającej rodziny.
Życzę Wam, abyście żyli w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości - to wielkie szczęście, gdy jest się zadowolonym z tego, kim się jest.
Życzę Wam błędów, które da się naprawić i odwagi, aby pogodzić się z tymi, których nie da się naprawić. Nikt nie jest doskonały - a kto nie chce się z tym pogodzić, staje się bojaźliwy i zależny. Jeżeli będziecie otwarci na to, co nowe, będziecie uczyć się przez całe życie - a uczymy się na własnych błędach.
Życzę Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze I aby trwało jak najdłużej, aby nigdy nie opuściła Was odwaga, gdy przyjdzie Wam porzucić swoje bezpieczne pozycje.


Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych:

PDFLista nagrodzonych uczniów.pdf

I krótka fotogaleria: