Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Wyjazd aktywizujący do Inkubatora Kuchennego

Stowarzyszenie Kraina św. Anny organizuje wyjazd studyjny do inkubatora kuchennego. Podstawowym celem wyjazdu jest zapoznanie się z ideą funkcjonowania inkubatora przetwórstwa lokalnego produktów rolnych oraz możliwości rozwijania własnej działalności gospodarczej.

Inkubator jest miejscem przeznaczonym dla drobnych przetwórców produktów rolnych, firm cateringowych oraz rolników itp., którzy mogą przygotować i przetwarzać swoje produkty w dobrze przygotowanych do tego celu pomieszczeniach. Pozwala to drobnym przetwórcom spełniać wszelkie wymogi sanitarne nie inwestując własnych środków w urządzenia, które będą wypożyczać w inkubatorze i dzięki temu znacząco obniżą koszty wytworzenia swoich produktów.

Wyjazd 9 stycznia 2017r. do Inkubatora Kuchennego - Bugaj Zakrzowski Gmina Stryszów, woj. Małopolskie.

Pragniemy poinformować, że rekrutacja na wyjazd studyjny rozpoczęła się w dniu 23.08.2016 r. i jest wydłużona do 30.11.2016r. do godz. 12.00.

Czytelnie wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy przyjmujemy w formie mailowej na adres: , pod numer faksu: 77/47-49-181 lub osobiście do siedziby Organizatora. Działanie te ma na celu równy dostępu wszystkim zainteresowanym.

Liczba miejsc ograniczona: 30.

Wyjazd jest całkowicie bezpłatny dla zakwalifikowanych uczestników.

Utworzona zostanie także lista rezerwowa osób, które są zainteresowane wyjazdem.

Rezygnacja z uczestnictwa w wyjeździe musi zostać zgłoszona do 5 dni roboczych przed planowanym wyjazdem.  W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w terminie krótszym oraz braku osób z listy rezerwowej i zastępstwa osoby z obszaru, spowoduje pobranie opłaty w wysokości określonej przez Organizatora (kwota jednostkowa pokrywająca koszty wyjazdu).

O zakwalifikowaniu do udziału w wyjeździe studyjnym decydują Twoje atuty i argumenty zawarte w formularzu zgłoszeniowym w punkcie II.

O zakwalifikowaniu, bądź nie zakwalifikowaniu poinformujemy zainteresowanych telefonicznie lub mailowo.

Wyjazd studyjny adresowany jest do mieszkańców obszaru Stowarzyszenia Kraina św. Anny, lokalnych liderów, osób zainteresowanych i zaangażowanych w tworzenie lokalnych produktów rolnych oraz osób chcących rozpocząć współpracę z inkubatorem przetwórstwa lokalnego, który gmina Tarnów Opolski planuje otworzyć na swoim terenie.

DOCXformularz zgłoszeniowy

PDFinformacja o wydłużeniu terminu rekrutacji

PDFprogram wyjazdu