Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

XIII Edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

XIII Edycja Festiwalu Zaczarowanej Piosenki

Informujemy o rozpoczęciu eliminacji do 13 Festiwalu Zaczarowanej Piosenki dla osób niepełnosprawnych utalentowanych wokalnie. Najlepsi z nich, w czerwcu 2017r., zaśpiewają na krakowskim Rynku w towarzystwie gwiazd polskiej piosenki, m.in.: Kasi Cerekwickiej, Ani Karwan, Piotra Kupichy i Marka Piekarczyka.
Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej (10-16 lat) oraz młodzieży i dorosłych (powyżej 16. roku życia).
Ze wszystkich osób, które, do 13 marca 2017 r., nadeślą zgłoszenie oraz nagraną przez siebe – na płytę dvd lub kasetę vhs – dowolną polską piosenkę, jury wybierze 32 szczęśliwców. Wystąpią oni w konkursie półfinałowym naszego Festiwalu, w warszawskich Łazienkach. Dwanaście osób, które zaprezentują się najlepiej, otrzyma zaproszenie na warsztaty wokalne do Krakowa. Potem, na Rynku Głównym, walczyć będą o cenne nagrody. Przebieg festiwalowych zmagań relacjonować będzie tewizyjna "Dwójka".
Jak co roku najlepsi otrzymają Statuetkę Zaczarowanego Ptaszka oraz stypendia finansowane na rozwój talentu wokalnego. Jeśli kochasz śpiewać, rozwijasz swoją pasję i nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki, weź udział w naszym ogólnopolskim konkursie! Festiwal Zaczarowanej Piosenki to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko", Telewizji Polskiej SA, realizowane przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury.
Festiwal opieką artystyczną otacza Irena Santor.

Na zgłoszenia czekamy do 13 marca 2017 r. pod adresem: Festiwal Zaczarowanej Piosenki, Telewizja Polska SA, ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa. Wszystkie informacje dostępne są na www.zaczarowana.pl oraz pod numerem telefonu 22 5478791