Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

22 medale dla Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice

W sobotę 11 lutego 2017 roku w Oleśnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Karate Kyokushin, których Organizatorem był sensei Tomasz Wiendlocha. W turnieju wystartowali zawodnicy z Opola (OKKK), Nysy, Raciborza, Częstochowy, Gliwic, Olesna i oczywiście Akademia (ASW).

Podopieczni sensei Pawła Paponia wywalczyli w sumie aż 22 medale, co spowodowało, że Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice jest aktualnie Drużynowym Mistrzem Opolszczyzny w Karate Kyokushin - BRAWO WY Trzeci rok z rzędu tytuł Mistrzyni Opolszczyzny powędrował do senpai Martyny Diak.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

1. miejsce - ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice (sensei Paweł Papoń)

2. miejsce - Opolski Klub Karate Kyokushin (shihan Mariusz Godoś)

3. miejsce - Nysa (sensei Dariusz Karczmit)

Duży sukces dla sportowców Akademii, tym bardziej że Trenerzy nie prowadzili specjalnych przygotowań, indywidualnych zajęć, czy grafików dla poszczególnych zawodników. Start w Turnieju był szansą dla wielu młodych adeptów, którzy docelowo mają w bieżącym roku dołączyć do kadry klubu. Duży wkład w sukces sportowy drużyny ma sensei Iwona Kielian - odpowiedzialna za kata, będąca zarazem Międzynarodową Sędziną WKO (World Kyokushin Organization).

Przed Zawodnikami i Sztabem Szkoleniowym ASW kolejne starty, najbliższe plany to udział w Mistrzostwach Makroregionu Dolnośląskiego Karate, oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które odbędą się 11. Marca b.r. w Ząbkowicach Śląskich.

Zarząd ASW pragnie podziękować za pomoc i wsparcie Miastu i Gminie Zdzieszowice, Pani Zofii Hordyjewicz-Baran, oraz Panom: Hubert Diak, Janusz Mytych, Zdzisław Kaliciak i Jakub Koprek. 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spełniać swoje marzenia poprzez sport na treningi do Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice. Szczegóły na www.ASW24.pl lub pod nr telefonu: 667 807 797. Nabór do wszystkich sekcji trwa przez cały rok.

karate.png

medale.png

MISTRZOWIE WOJEWÓDZTWA WYSTĄPIĄ W TVP OPOLE!

Już w środę, 22. Lutego 2017 roku ok. godz.: 7.10 wystąpimy "NA ŻYWO" w programie OPOLSKIE O PORANKU.

Zachęcamy do oglądania.