Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Informacja Burmistrza Zdzieszowic

W roku 2018 podmioty ubiegające się o udzielenie dotacji celowej z budżetu Gminy Zdzieszowice, zobowiązane są do złożenia wniosku o udzielenie dotacji przed rozpoczęciem realizacji inwestycji, polegającej na wymianie istniejącego systemu ogrzewania na ogrzewanie proekologiczne (gazowe, olejowe, elektryczne lub podłączenie do sieci ciepłowniczej) a nie jak to było do tej pory po jej zrealizowaniu.

Trwają prace nad przygotowaniem nowego projektu uchwały i regulaminu określającego zasady udzielania dotacji celowej na dofinansowanie zmiany systemu ogrzewania. Określa się wzory dokumentów, które trzeba będzie złożyć wraz z wnioskiem o udzielenie dotacji celowej.

W chwili obecnej Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska oraz Sekretariat Urzędu Miejskiego w Zdzieszowicach z uwagi na wprowadzane zmiany w dokumentach nie przyjmuje wniosków mieszkańców miasta i gminy Zdzieszowice na dofinansowanie do wymiany starych pieców koksowo - węglowych na ogrzewanie proekologiczne.

O podjętych czynnościach w sprawie udzielenia dotacji celowej będziemy Państwa informować na stronie internetowej www.zdzieszowice.pl oraz tablicy ogłoszeń w siedzibie urzędu.

BURMISTRZ ZDZIESZOWIC

Sybila Zimerman