Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Uroczyste przekazanie sprzętu dla jednostek OSP

Zakup ten został współfinansowany z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Sprzęt i wyposażenie w postaci 2 zestawów ratownictwa medycznego PSP R1 (torby medyczne) z deskami i szynami Kramera, 2 defibrylatorów, zabezpieczenia poduszki powietrznej kierowcy i pasażera, zestawu poduszek pneumatycznych wraz z osprzętem, 5 parawanów osłaniających miejsce zdarzenia trafiły do jednostek OSP Januszkowice, OSP Jasiona, OSP Krępna, OSP Rozwadza i OSP Żyrowa.

Celem zadania współfinansowanego ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości było nabycie wyposażenia i urządzeń ratownictwa, niezbędnych do udzielenia pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu popełnienia przestępstwa. Zakupiony sprzęt przyczyni się do poprawy efektywności podejmowanych działań ratowniczych przez strażaków podczas udzielania pomocy poszkodowanym bezpośrednio na miejscu zdarzenia oraz podniesienia gotowości bojowej strażaków ochotników z terenu naszej Gminy.

Poniżej krótka fotorelacja.