Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Poszukujemy tanecznych talentów!

Stowarzyszenie Połączeni Tańcem, MGOKSiR w Zdzieszowicach oraz Gmina Zdzieszowice zaprasza wszystkie chętne dzieci do udziału w Turnieju Tanecznym.

W imieniu organizatorów zapraszamy do uczestnictwa w turnieju tanecznym, który ma na celu rozwijanie aktywności estetycznej dzieciaków, upowszechnianie aktywności fizycznej, budowanie wzajemnego szacunku i tolerancji poprzez kształtowanie umiejętności współzawodnictwa oraz integrację środowiska tanecznego.

Turniej odbędzie się 20.10.2018 r. w Domu Kultury w Zdzieszowicach. Zawody są skierowane do dzieci urodzonych w 2004 roku oraz młodszych i zakłada występy solowe i duetów, amatorów lubiących taniec. Turniej jest utrzymany w duchu no stress, więc każdy artysta zostanie doceniony i nagrodzony.

Zgłoszenia przyjmowane są do 12.10.2018 r. pod numerem telefonu 512 960 511 i na . Opłata za jedną kategorię wynosi 2zł/os dla dzieci aktywnie uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Stowarzyszenie Połączeni Tańcem i 10zł/os dla pozostałych uczestników.

Szczegóły na plakacie i w regulaminie dostępnym poniżej oraz na stronie Facebook Stowarzyszenia Połączeni Tańcem.

sPRAWNY DZIECIAK plakat1.jpeg

JPEGREGULAMIN Sprawny dzieciak.jpeg