Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Projekt Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. „Nowy model współpracy instytucji zatrudnienia socjalnego"

W związku z realizację partnerskiego projekt Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pn. „Nowy model współpracy instytucji zatrudnienia socjalnego" zapraszamy Państwa wspólnie z Fundacją Fundusz Współpracy do udziału w badaniu dotyczącym współpracy instytucji zatrudnienia socjalnego z podmiotami ekonomii społecznej, szczególnie w obszarze usług społecznych.

Badanie służyć będzie wypracowaniu nowego modelu współpracy pomiędzy jednostkami zatrudnienia socjalnego (takimi jak Centra Integracji Społecznej i Kluby Integracji społecznej) oraz podmiotami ekonomii społecznej (takimi jak: organizacje pozarządowe, spółdzielnie socjalne, społeczne organizacje wyznaniowe, spółki non-profit).

Badanie potrwa ok. 15 minut. Uzyskane odpowiedzi mają charakter anonimowy i zostaną wykorzystane do obliczeń statystycznych.

Do udziału w badaniu chcielibyśmy zaprosić osoby, które mają stosunkowo szeroką wiedzę o usługach społecznych w Państwa samorządzie.

Link do ankiety:

http://badania.asm-poland.com.pl/jstpp.pg?address_id=35fa879e208e7bb5929292e1d0bc0b8d

Jeśli link jest nieaktywny proszę go skopiować i wkleić w pasek przeglądarki. Wypełnianie ankiety w każdym momencie można przerwać i wrócić do niej ponownie po jakimś czasie, gdyż wyniki zapisują się po każdorazowym wciśnięciu przycisku "Dalej" który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

Badanie jest realizowane w ramach projektu finansowanego ze środków EFS.

Zespół ASM Centrum Badań i Analiz Rynku (realizator badania)