Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Najlepsi w Gminie

Dziecięce święto już tradycyjnie było okazją do złożenia uczniom naszej gminy nie tylko życzeń, ale przede wszystkim wręczeniu nagród i podkreśleniu ważnego wymiaru jakim jest troska o wychowanie i inwestowanie w przyszłość młodego pokolenia.

Na uroczystość do kina ‘”Odrodzenie” przybyli uczniowie z PSP nr 1, PSP nr 2, PSP nr 3, PSP Żyrowa, PSP Januszkowice, PSP Krępna i PG w Zdzieszowicach.

Organizacją i prelegentem imprezy był dyrektor Biura  Ekonomiczno-Administracyjno-Oświaty mgr Mirosław Czernysz. Na wstępie z panią burmistrz Sybilą Zimerman oraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Edwardem Paciorkiem złożył życzenia „szalonej” , ale w granicach rozsądku zabawy podczas wakacji. Pan dyrektor przypomniał również o prawach dziecka. Podkreślił, że wszyscy dorośli muszą pamiętać, że prawa dziecka nigdy nie stoją w sprzeczności z prawami dorosłych, lecz je uzupełniają i uszlachetniają.

Na ekranie pojawiały się imiona i nazwiska uczniów, którzy w tym roku szkolnym godnie reprezentowali swoje szkoły, a tym samym naszą gminę na konkursach, olimpiadach, turniejach, zawodach o zasięgu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i europejskim. Mnogość i różnorodność laurów była imponująca. Serdeczne życzenia, statuetki ”Najlepsi z najlepszych” oraz słodkości napawały dumą nie tylko samych  obdarowywanych, ale również ich nauczycieli, dyrektorów, włodarzy miasta.

Po wręczeniu wszystkich nagród na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Jeszcze raz dzieciom składamy życzenia samych miłych niespodzianek oraz cudownych i radosnych chwil spędzonych z kochającymi rodzicami.