Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Jubileusz 90-lecia PSP nr 1 w Zdzieszowicach

12.10.2019 r. był dla PSP nr 1 w Zdzieszowicach wyjątkowym, niezapomnianym dniem, pełnym dobrych emocji, radosnych i wzruszających spotkań, wspomnień i refleksji.

Ta szkolna uroczystość zgromadziła liczne grono oficjalnych gości, nauczycieli, byłych i obecnych pracowników, absolwentów, przyjaciół i partnerów szkoły.

Przebieg jubileuszu miał kilka odsłon. W pierwszej części pani dyrektor przywitała zaproszonych gości. Następnie pani Irena Nocek krótko przypomniała historię szkoły. W dalszej części głos zabrali zaproszeni uczestnicy. Nie zabrakło serdecznych życzeń, gratulacji, kwiatów i prezentów dla szkoły.

W drugiej części  zgromadzeni mogli podziwiać występy artystyczne uczniów i absolwentów szkoły.

Nauczyciele oraz pracownicy szkoły przygotowali okolicznościowe wystawy, które tego dnia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Każdy z obecnych gości otrzymał monografię wydaną z okazji obchodów jubileuszu.

Jubileusz 90-lecia był okazją do refleksji nad upływającym czasem i wspomnień o osobach, które zostawiły trwały ślad na kartach historii szkoły. W życiu każdego absolwenta są tacy ludzie, których nieustannie nosi się w sercu, których każde wypowiedziane słowo wybrzmiewa w myśli, przywołując najpiękniejsze i wzruszające wspomnienia. I tak sobotni dzień był okazją do zadumy i refleksji nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością szkoły.

GALERIA