Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Kometa, 360 i Lotna na pudle

No i mamy to! Adam Wroniak przysłał klasyfikację Klubowych Mistrzostw Polski oraz zestawienie rankingu RJnO za 2019 rok.

Ponieważ zaś nie ma już w tym roku zawodów, które mogłyby cokolwiek w tej klasyfikacji zmienić - należy uznać stan rzeczy za obowiązujący i pogratulować zwycięzcom.

W rywalizacji klubowej najlepsza - po raz kolejny - była ekipa Komety Gliwice, choć przewaga nad naszym (niezwyciężonym, rzecz jasna) Teamem 360 Stopni nie była duża. No, bójcie się (napisałbym - Hanysy, ale jakoś tak słabo we własne miasto nawalać, więc użyję innej frazy :) - zatem - bójcie się, rywale! Trzecie miejsce w rowerowym KMP zajęła ekipa UKS Lotna Zdzieszowice. Ciekawostka - gdyby tak dodać punkty Lotnej i piątego w tym zestawieniu Azymka Zdzieszowice, to zwycięzca KMP pochodziłby z Opolszczyzny.

Ranking - tu wszystko raczej jasne. W kategoriach elitarnych wygrali Ania Kamińska i Grzesiek (H :) Marcinkiewicz; gratulacje dla czempionów, także tych z innych kategorii. Wszystko można sobie obejrzeć, kontentując się zawartością. Na marginesie; w przyszłym sezonie planujemy rozszerzyć tak zwane spektrum imprez zaliczanych do rankingu - liczymy też na to, że zarówno w KMP jak i w rankingu klasyfikowanych będzie znacznie więcej klubów/zawodników. Ale to już temat na zupełnie inną opowieść.

Na razie - polecamy podsumowanie sezonu w tabelach.

tabela_wynikow.jpeg