Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Ogromny sukces na POLISH FIGHTER CUP!

Niedziela, 24. listopada 2019 roku to niezwykle udany dzień dla karateków z Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, którzy rywalizowali na tatami w Kole, podczas Polish Fighter Cup 2019. Ogólnopolski Turniej zgromadził przeszło 200 zawodników z ponad 20 klubów z Polski.

2. miejsce drużynowo na POLISH FIGHTERS CUP - KOŁO 2019!

Wychowankowie Pawła Paponia wywalczyli aż 14 medali!

Szeroka, 13-osobowa Kadra Akademii w składzie: Natan Morys, Tobiasz Herzik, Dawid Kania, Łucja Krupa, Daria Baran, Wojciech Pałubski, Kinga Jezierzańska, Aleksandra Rutkowska, Kacper Kaczmarczyk, Kacper Pawelec, Robert Chowanek, Arkadiusz Małachowski i Jakub Mytych, wywalczyła aż 14 medali. Warto zauważyć, ze dla Herzika i Chowanka był to debiutancki występ na zawodach.

Podziękowania kierujemy w stronę opiekunów: Pani Mariola Stępień Kania, Pan Grzegorz Baran, Pani Wioletta Morys, oraz Kierownika Drużyny - Pan Janusz Mytych.
Dziękujemy Partnerom Klubu: Miasto i Gmina Zdzieszowice, Gmina Tarnów Opolski, Powiat krapkowicki, Starostwo Powiatowe w Opolu.
Sponsor Klubu: Firma MASA Sp. z o.o. w Kędzierzynie Koźlu: http://firma-masa.pl/

Przed młodymi sportowcami z Akademii krotki odpoczynek, ponieważ już w najbliższą sobotę, 30. Listopada b.r. kolejny start. Tym razem karatecy będą rywalizowali na Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin "Randori Cup" w Radomsku.

Skład: Aleksandra Rutkowska, Łucja Krupa, Natan Morys, Melania Krzysztoń, Robert Chowanek i Malwina Wójcik.

Wyniki KATA:
1. miejsce - Daria Baran - U12 dz.
1. miejsce - Jakub Mytych - U16 chł.
1. miejsce - Aleksandra Rutkowska - U16 dz.
2. miejsce - Dawid Kania - U10 chł.
3. miejsce - Kinga Jezierzańska - U14 dz.
4. miejsce - Arkadiusz Małachowski - OPEN

Wyniki KUMITE:
1. miejsce - Jakub Mytych - U16 chł. - 65kg
1. miejsce - Dawid Kania - U10 chł. +33kg

2. miejsce - Wojciech Pałubski - U14 chł. - 45kg

3. miejsce - Tobiasz Herzik - U16 chł. - 65kg
3. miejsce - Kacper Kaczmarczyk - U16 chł. +65kg
3. miejsce - Łucja Krupa - U10 dz. - 33kg
3. miejsce - Daria Baran - U12 dz. - 40kg
3. miejsce - Kacper Pawelec - U14 chł. +55kg
3. miejsce - Aleksandra Rutkowska - U16 dz. +55kg

ZAPRASZAMY DO GALERII.