Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Uwaga! Ważne informacje w sprawie odbioru odpadów na terenie gmin członkowskich Związku Międzygminnego „Czysty Region”!

Informujemy, że od wtorku 17 marca z zabudowy jednorodzinnej odbierane będą jedynie odpady zmieszane, popiół i BIO.

W przypadku zabudowy wielorodzinnej wstrzymane zostają odbiory odpadów wielkogabarytowych, poza zaległymi, które wykonywane będą w miarę możliwości.

Jak informowaliśmy wcześniej, wszystkie Mobilne Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zostały WSTRZYMANE DO ODWOŁANIA.

Zawieszono także bezpośrednie przyjmowanie klientów w biurze Związku przy ul. Szkolnej 15 w Kędzierzynie-Koźlu. Obsługa interesantów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem komunikacji telefonicznej (tel. 77 446 11 97 lub 77 446 11 93) i elektronicznej ( lub profil zaufany ePUAP). Dodatkowo, na korytarzach biura rozmieszczone zostały specjalne pojemniki, do których można wrzucać deklaracje i pisma.

Powyższa sytuacja spowodowana jest zagrożeniem epidemicznym w kraju oraz troską o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz mieszkańców naszego regionu. Część pracowników przebywa na zwolnieniu lekarskim lub opiece nad dziećmi. Ładowacze u których występuje największe ryzyko zakażenia i powikłań po chorobie, zostali oddelegowani do innych prac. Chcemy pracować dla Państwa jak najdłużej, ale aby było to możliwe musimy wszyscy zachować wyjątkowe środki ostrożności. Dziękujemy za Państwa zrozumienie.

Z wyrazami szacunku,
Anna Piróg
Specjalista ds. edukacji i kontaktu z mediami

Związek Międzygminny "Czysty Region"
ul. Szkolna 15
47-225 Kędzierzyn-Koźle
tel. 77 446 11 98