Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Wrzesień 2006

Opis Dzień Godzina

Auta

USA, animowany, b/o

Zygzak McQueen jest młodym i ambitnym samochodem wyścigowym marzącym o olśniewających sukcesach i przygotowującym się do startu w wielkim wyścigu o Mistrzostwo Złotego Tłoka w Kalifornii. Zamiast na trasę wyścigu, trafia do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska przy autostradzie 66 i szybko poznaje jego ekscentrycznych mieszkańców. Są wśród nich Sally – Porsche 2002, Wójt Hudson – stary samochód o tajemniczej przeszłości oraz Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. W grupie nowych przyjaciół McQueen przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów.
auta.jpeg 1 17:00
2
3 16:00
4

Piraci z Karaibów: Skrzynia Umarlaka

USA, przygodowy, od 12 lat

Kapitan Jack Sparrow musi spłacić dług, który zaciągnął u władcy mórz – Davy Jones’a. Jeżeli tego nie uczyni, zostanie skazany na wieczne potępienie. Jego problemy oczywiście kompletnie rujnują plany ślubu Willa Turnera z piękną Elizabeth Swann, którzy wyruszają z Kapitanem Sparrow w rejs pełen niezwykłych, nowych przygód.
piraci1.jpeg 1 19:00
2
3 18:00
4

Skok przez płot

USA, animowany, b/o

Przyszła wiosna. Verne i jego leśni przyjaciele budzą się po długiej, zimowej drzemce i ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu odkrywają, że w samym środku ich naturalnego środowiska wyrósł wysoki, zielony żywopłot. Ale to nie koniec niespodzianek. W ich życiu pojawia się także wygadany szop pracz RJ, który tłumaczy, iż za ogrodzeniem żyją dziwne istoty zwane ludźmi, a świat zamienił się w "przedmieścia". Przybysz posiada własne powody, aby przekonać przyjaciół z lasu, że nie mają się czego obawiać i mogą skorzystać na obecności nowych, pobłażliwych sąsiadów.
skok_prz.jpeg 8 17:00
9
10 16:00
11
12 17:30

Dublerzy

Polska, komedia sensacyjna, od 15 lat

Historia przyjaźni dwóch ludzi - Maksa i Leona, których zetknął przypadek, a ściga pech. Powoduje on, że zostają oni wplątani w sensacyjną intrygę. W ich perypetie wpleciona jest historia zmagań służb specjalnych ze słynną sycylijską rodziną Gambini.
dublerzy.jpeg 8 19:00
9
10 18:00
11

Superman: Powrót

USA, przygodowy, od 12 lat

Superman powraca na Ziemię po sześciu latach nieobecności. W czasie gdy go nie było zło rozprzestrzeniło się tutaj z wielką mocą. Nawet Lex Luthor, niegdyś wyrzutek, jest teraz jednym z najpotężniejszych ludzi w Metropolis. Kiedy w mieście pojawia się stary wróg Człowieka Ze Stali z planety Krypton, superbohater na nowo musi rozpocząć swoją niekończącą się walkę ze złem.
superman.jpeg 15 18:00
16
17 17:00
18

Sztuka zrywania

USA, komedia, od 15 lat

Brooke i Gary zamierzają się rozstać. Żadne z nich nie chce jednak opuszczać mieszkania, w którym żyją od kilku lat. Kierując się radami przyjaciół, znajomych i kilku zupełnie obcych osób, oboje rozpoczynają psychiczną wojnę, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki. Dzieje się tak do momentu, w którym oboje zdają sobie sprawę, że być może walczą o przyszłość swojego związku.
sztuka_zr.jpeg 15 20:45
16
17 19:45
18

16 przecznic

USA, sensacyjny, od 15 lat

Wypalony detektyw Jack Mosley (Bruce Willis) dostaje zadanie przetransportowania niezwykle gadatliwego więźnia Eddiego (Mos Def) do sądu oddalonego zaledwie o 16 przecznic. Podczas drogi odkrywa, że osobą przeciw której ma zeznawać Eddie jest jego były partner, a cała nowojorska policja chce śmierci więźnia. Mosley musi wybrać między lojalnością wobec kolegów, a ochroną świadka. Jeszcze nigdy tak krótki dystans nie wydawał mu się tak długi...
16_przecz.jpeg 22 19:00
23
25 18:00

Demon: Historia prawdziwa

USA, horror, od 15 lat

Ekranizacja powieści Brenta Monahana "The Bell Witch: An American Haunting". Historia jest prawdziwa. W pierwszej połowie XIX wieku posiadłość rodziny Bellów w stanie Tennesee (USA) była kilkakrotnie odwiedzana przez tajemniczą zjawę, która to najprawdopodobniej doprowadziła do śmierci jednego z jej członków. Swoja nadejście duch anonsował subtelnie - dźwiękiem dzwoneczka. Jednak z każdą chwilą dźwięk ten ten stawał się coraz głośniejszy, a z czasem wręcz nie do wytrzymania. Bestia dręczyła rodzinę Bellów przez 2 lata. Sprawie tej poświęcono około 20 książek.
demon.jpeg 22 21:00
23
25 20:00

Garfield 2

USA, animowany, b/o

Kontynuacja przygód najsłynniejszego kota świata. Tym razem Garfield wyrusza na podbój Europy, a w Londynie okazuje się, że jest sobowtórem angielskiego kota, któremu zwariowany milioner zapisał cały swój majątek.
garfield2.jpeg 29 17:00
30
1-X 16:30
2-X

Palimpsest

Polska, thriller, od 15 lat

Inspektor policji (Andrzej Chyra) prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa. Wszystko wskazuje, że zbrodni dokonał ktoś z bliskiego otoczenia ofiary. Bandyta sprytnie jednak zaciera ślady, plącze wątki, prowokuje zmysłowe doznania i retrospekcje.
palimp.jpeg 29 19:00
30
1-X 18:30
2-X
Zastrzega się prawo do zmian w repertuarze
Kino "Odrodzenie" - Zdzieszowice - tel.: 77-48-42-634