Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Repertuar na luty 2006

Opis Dzień Godzina

Elizabethtown

USA, komedia - dramat, od 15 lat

Historia młodego chłopaka, Drew Baylora (Orlando Bloom), który zostaje wyrzucony z pracy, a ukochana dziewczyna postanawia odejść. Do tego umiera jego ojciec. Drew postanawia więc wrócić do rodzinnego małego miasteczka – Elizabethtown, gdzie się wychował. W drodze do domu poznaje Claire Colburn (Kirsten Dunst) i zakochuje się.
elizabethtown.jpeg 3 19:00
4
5 18:00
6
7

Wykolejony

USA, thriller, od 15 lat

Charles Schine (Clive Owen) jest przykładnym mężem i czułym ojcem dla chorej córeczki. Codziennie rano wychodzi do pracy i pociągiem o 8:43 jedzie do biura. Któregoś dnia spóźnia się jednak i nieoczekiwanie poznaje Lucindę Harris (Jennifer Aniston), piękną mężatkę, która najpierw kupuje mu bilet, a potem szepcze do ucha, że jest najseksowniejszym facetem, jakiego kiedykolwiek spotkała. Krótkie rozmowy w porze lunchu prowadzą nieuchronnie do coraz dłuższych spotkań po pracy. Wreszcie oboje decydują się na wspólną noc w hotelu. Zamiast romantycznych uniesień, kochanków czeka jednak koszmar – do ich pokoju wtargnie bowiem brutalny gangster La Roche (Vincent Cassel). Poukładane życie Charlesa runie w jednej chwili. Wkrótce zda sobie sprawę, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia...

Wykolejony.jpeg 3 21:30
4
5 20:30
6
7

Facet z ogłoszenia

USA, komedia romantyczna, od 15 lat

37–letnia rozwódka po kolejnym nieudanym związku postanawia skończyć z randkami. Innego zdania jest jej rodzina, która użyje wielu niekonwencjonalnych sposobów, aby kobieta odnalazła swoją miłość.

Facet_z_ogloszenia.jpeg 10 20:00
11
12 19:00
13
14
Walentynki
18:00

Opowieści z Narnii

USA, przygodowy - fantasy, od 7 lat

"Opowieści z Narnii" to słynny cykl powieściowy stworzony dla dzieci i młodzieży przez C.S. Lewisa. Opowiada on historię czwórki rodzeństwa – Łucji, Zuzanny, Edmunda i Piotra – które w tajemniczy sposób przenosi się do bajkowej krainy Narnii, by przeżyć tam wspaniałe przygody. Narnia zamieszkana jest przez niezwykłe istoty: zwierzęta mówiące ludzkim językiem, fauny i centaury. Na ich czele stoi legendarny lew Aslan.
Opowiesci_z_Narnii.jpeg 17 17:00
18
20 16:00
21

Sky fighters

Francja, akcja - przygodowy, od 15 lat

W trakcie dorocznych pokazów Farnborough Air Show znika z radarów Mirage 2000. Zadanie odnalezienia myśliwca przypada dwóm młodym, acz doświadczonym pilotom – Marchelliemu i Vallois. Gdy ich misja ma już się zakończyć powodzeniem, zostają nagle zaatakowani. Marchelli, wbrew rozkazom swoich zwierzchników, musi zestrzelić poszukiwaną jednostkę. To dopiero pierwszy element skomplikowanej intrygi, w której stawką będzie udaremnienie groźnego ataku terrorystycznego i uratowanie honoru francuskiej marynarki wojennej.
sky_fighters.jpeg 17 19:30
18
20 18:30
21

Serce nie sługa

USA, komedia romantyczna, od 15 lat

Porzucona przez męża Rafi jest zawieszona pomiędzy tykającym coraz głośniej zegarem biologicznym i spotkaniami ze swoją psychoterapeutką Lisą, która zaleca jej ponowne odkrycie cudownego świata randek. Jednak ostatnią rzeczą jaka przyszłaby do głowy zniechęconej Rafi jest to, że zakocha się o wiele młodszym mężczyźnie. Natomiast ostatnią rzeczą jakiej spodziewałaby się Lisa jest to, że jej ulubiona pacjentka zakocha się w jej synu.
Serce_nie_sluga.jpeg 24 19:00
25
26 18:00
27

Piła 2

USA, horror - thriller, od 18 lat

Okoliczności makabrycznego morderstwa, które bada detektyw Eric Mason (Donnie Wahlberg) świadczą o jednym: psychopatyczny morderca "Jigsaw" powrócił. Niewinne ofiary zamknięte w jednej celi ponownie będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnej grze. Od ich decyzji zależeć będzie, kto z uwięzionych przeżyje, a kto umrze. Dla tych, którzy ocaleją, nic już nie będzie takie, jak przedtem.
pila_2.jpeg 24 21:00
25
26 20:00
27

Sophie Scholl - ostatnie dni

Niemcy, dramat wojenny, 2005r., 117 min.

Monachium, rok 1943. Hitler prowadzi w Europie wyniszczającą wojnę. Grupa młodych ludzi, w większości studentów, uznaje bierny opór za jedyny sposób na osłabienie nazistów i ich nieludzkiej machiny wojennej. Powstaje Biała Róża, ruch oporu stawiający sobie za cel obalenie Trzeciej Rzeszy. Sophie Scholl jest jedyną kobietą w jego szeregach. Z początku nieświadoma i naiwna, nie podejrzewa jeszcze, że zapisze się na kartach historii. 18 listopada 1943 roku Sophie i jej brat Hans zostają zatrzymani podczas rozdawania ulotek na uniwersytecie, a następnie aresztowani. Na przestrzeni kolejnych dni przesłuchania Sophie przez oficera Gestapo, Mohra, przeradzają się stopniowo w psychologiczny pojedynek...
so_sch_ostatnie_dni.jpeg 28 11:30
18:00