Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Zaproszenie na Marsz Nadziei 2009

 „Marsz Nadziei” o charakterze ogólnowojewódzkim organizujemy w stolicy regionu już po raz czwarty, w celu zamanifestowania potrzeby zjednoczenia się wszystkich w walce z chorobami nowotworowymi oraz propagowania wśród Opolan wiedzy o profilaktyce nowotworowej, a przede wszystkim o profilaktyce raka piersi, której wydatnie służą bezpłatne badania mammograficzne, wykonywane w ramach skryningu.
W trakcie przemarszu - od sceny w parku przy ul. Wolności, przez ul. Mozarta, rondo i deptak na ul. Krakowskieh w stronę wschodniej pierzei Rynku i dalej ulicami: Książąt Opolskich, Katedralną, Koraszewskiego do pierzei zachodniej oraz południowej Rynku, i z powrotem na pl. Wolności – rozdawane będą ulotki, związane tematycznie z celem Marszu oraz ogólnie pojmowaną profilaktyką nowotworową. Dla uczestników Marszu przewidziano gadżety, m.in. parasole i balony.
Pochód zacznie się formować ok. godz. 12 i przed wyruszeniem okolicznościowe mowy wygłoszą zaproszeni goście oraz organizatorzy.
Marsz Nadziei '2009 uświetnią występy: zespołu country Waldka Nowaka oraz słynnych ozimskich mażoretek, które zaprezentują układy taneczne w rytm Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu.
Impreza winna się zakończyć w godz. 14-14.30.