Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Kibice Ruchu Zdzieszowice u Burmistrza

Burmistrz Zdzieszowic spotkał się z kibicami klubu piłkarskiego Ruch Zdzieszowice. Spotkanie miało na celu omówienie współpracy Urzędu Miejskiego i Klubu Kibica w kolejnych latach działalności HKS-u. Burmistrz podziękował kibicom za zaangażowanie i doping podczas jesiennej kolejki zmagań zdzieszowickiego klubu w III lidze, w której Ruch po rundzie jesiennej zajmuje pierwszą lokatę (34 pkt). Zaraz za liderem znajdują się BKS Stal Bielsko-Biała (32 pkt) oraz ROW Rybnik (29 pkt).


Ruch Zdzieszowice ma najbarwniejszych kibiców w całej III lidze. Strona internetowa klubu prowadzona przez samych kibiców również nie odbiega niczym od stron klubów z pierwszej ligi czy nawet z ekstraklasy. Bardzo ważną sprawą jest jednak aby oprawy spotkań HKS-u były zawsze takie jak podczas meczu pucharowego z Dolcanem Ząbki. Tego życzymy kibicom, zawodnikom oraz działaczom Ruchu Zdzieszowice.

IMG_3195.jpeg

W ramach podziękowań Burmistrz Zdzieszowic zobowiązał do pomocy przy organizacji turnieju piłkarskiego klubów kibica, który to z inicjatywy kibiców Ruchu odbędzie się niebawem w Zdzieszowicach.
 

Kibice HKS-u podczas dopingu.

DSC00075.jpeg

DSC00116.jpeg

DSC00138.jpeg

DSC00169.jpeg

DSC00201.jpeg

IMG_8348.jpeg

IMG_8336.jpeg