Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Dodatkowy nabór wniosków stypendialnych

   Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza dodatkowy nabór wniosków stypendialnych w ramach "Programu pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych". 
  Program pomocy stypendialnej przeznaczony jest dla uczniów województwa opolskiego szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, między innymi w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych, dla których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.
  Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku dostępne są na stronie internetowej
www.opolskie.pl w dziale Edukacja lub w sekretariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy przy ulicy Piastowskiej14 w Opolu, pokój 618.  
  
Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami przyjmowane będą do dnia 28 listopada 2008 roku do godz. 15.30 w sekretariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, pod ww. adresem.

O terminie decyduje data wpływu do Urzędu.

Powyższe informacje zostaną przekazane również do szkół województwa opolskiego. Szczegółowych informacji odnosnie programu stypendialnego udziela Departament Edukacji i Rynku Pracy pod numerem tel. 077/54 16 505.