Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Nowa strona Hutniczego Klubu Sportowego RUCH ZDZIESZOWICE

13 kwietnia serwis www.ruchzdzieszowice.pl przywdział nową szatę graficzną.  Serwis powstał z inicjatywy Adama Juszczaka, Adriana Kulawiaka i Kamila Wierzbickiego i jest oficjalną stroną internetową klubu. Wszystkie wydatki związane z prowadzeniem serwisu takie jak koszty serwera i opłacanie domeny pokrywa klub w osobie Prezesa Krystiana Chmiela.
Ma na celu przybliżenie kibicom, sytuacji w klubie, jak i zachęcać do częstszego odwiedzania stadionu podczas meczów zdzieszowickiej jedenastki.  Strona przyjazna kibicom, w pełni zaprojektowana z myślą o Nich. Staramy się, aby każdy na stronie znalazł coś dla siebie - mówi Kamil Wierzbicki jeden z administratorów strony.


25 kwietnia, w naszym serwisie pod adresem www.forum.ruchzdzieszowice.pl pojawiło się Forum dyskusyjne dotyczące naszego klubu. Każdy kibic może wyrazić tam swoje zdanie na tematy dotyczące klubu i nie tylko.
Forum służy nam, także jako miejsce pomocne do zbierania informacji dotyczących klubu.
Wszystkich kibiców HKS Ruchu Zdzieszowice serdecznie zapraszamy do rejestracji, i czynnym korzystaniu z usług naszego serwisu.

HKS.jpeg