Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom Przyjazna Szkoła

Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" informuje, że jako największa Organizacja Pożytku Publicznego w Polsce, od 2001r. zajmująca się edukacją, posiada szerokie możliwości udzielania wsparcia finansowego organizacjom pozarządowym.

Jako jeden z prężniej działających podmiotów sektora pozarządowego w Polsce, dysponuje zaawansowaną bazą technologiczną (serwery, platformy e-learningowe) oraz wykwalifikowaną kadrą doradców i konsultantów.

Stowarzyszenie oferuje wsparcie przy pozyskiwaniu środków oraz dotacji na rozwój organizacji pozarządowych, jak i możliwość tworzenia partnerstwa przy wspólnej realizacji projektów, gwarantując przy tym wklad środków własnych Stowarzyszenia.

Szczegółowych informacji na wszelkie pytania dotyczące powyższych informacji udzielają koordynatorzy regionalni. Kontakt do nich znajduje sie na stronie internetowej Stowarzyszenia:
www.ps.org.pl

Prężnie i owocnie działający sektor pozarządowy na terenie Gminy to korzyść dla jej mieszkańców i przyczynek do dalszego rozwoju.