Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Zbiórka elektroodpadów 25.09.2012 w Zdzieszowicach

W najbliższych dniach w Zdzieszowicach odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego organizowana przez Electro-System Organizację Odzysku S. A. oraz sieć sklepów Biedronka. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat akcji.

Każdy mieszkaniec może bezpłatnie pozbyć się elektrośmieci!

Termin zbiórki: 25.09.2012 w godz. od 9.30 do 11.30

Miejsce zbiórki zużytego sprzętu: parking przed sklepem Biedronka przy ul. Myśliwca 16 w Zdzieszowicach

Zbiórka obejmie m.in. sprzęt AGD (pralki, lodówki), RTV (telewizory, radia, monitory, sprzęt hi-fi), , sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny, elektronarzędzia oraz sprzęt małogabarytowy.

Mieszkańcy, którzy jako pierwsi zostawią zużyty sprzęt otrzymają EKOTORBY.

Celem akcji Eco Dzień jest nie tylko zbiórka elektroodpadów, ale przede wszystkim edukacja ekologiczna uczestników oraz upowszechnianie wśród mieszkańców wiedzy na temat selektywnej zbiórki oraz recyklingu.

Mając na uwadze główne założenia akcji, czyli ochronę środowiska i zwiększanie świadomości mieszkańców w zakresie zagrożeń związanych z niewłaściwym postępowaniem z elektroodpadami zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie powyższej informacji wszelkimi dostępnymi kanałami. W szczególności prosimy o umieszczenie informacji na stronie internetowej oraz w gablocie Urzędu Miejskiego. W załączeniu przesyłamy plakat zawierający informację na temat akcji zbiórki.

Jesteśmy przekonani, że Państwa zaangażowanie w przekazywanie informacji na temat zbiórki elektroodpadów w znacznym stopniu przyczyni się do zmniejszenia ilości porzucanych odpadów w miejscach nielegalnych oraz zapewni miastu i gminie czystość oraz  porządek.

Dziękujemy za zaangażowanie i ekoodpowiedzialność.

Z poważaniem Ewa Skarzyńska

 

 

eco_dzien_web.jpeg