Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Śpiewające Maluchy w zdzieszowickim kinie

   W sobotę 24 listopada pełna zdzieszowicka sala kinowa oklaskiwała uzdolnione przedszkolaki, które prezentowały swoje wokalne umiejętności w ramach  XIV Festiwalu Piosenki Przedszkolnej – PRZEDSZKOLAK 2012.
Impreza zorganizowana została przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Zdzieszowicach  przy współpracy z Radą Pedagogiczną Publicznego Przedszkola nr 5 w Zdzieszowicach.
  W różnych kategoriach zaprezentowało się łącznie 60 młodych wokalistów ze wszystkich zdzieszowickich przedszkoli, Katolickiego Przedszkola Niepublicznego, przedszkoli z Żyrowej, Rozwadzy oraz oddziałów przedszkolnych z Krępnej i Januszkowic.
    Zaprezentowany repertuar jak również stroje przedszkolaków zostały dobrane bardzo profesjonalnie przez opiekunów przedszkolnych i rodziców.
Wszyscy młodzi wykonawcy byli bacznie obserwowani przez jury, które w trakcie obrad brało pod uwagę dobór repertuaru, kulturę muzyczną oraz efekt sceniczny. Natomiast w przerwach na obrady jury wszystkim czas umilały występy zespołu tanecznego KAMELEON z PSP nr 1 pod opieką Pani Doroty Semczyk.
    Każdy uczestnik festiwalu otrzymał nagrody – pluszowego misia i pamiątkowy dyplom a wśród wszystkich uczestników rozlosowano dwa duże pluszaki, które towarzyszyły dzieciom podczas występów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom talentów i odwagi oraz oczywiście zapraszamy za rok!

Poniżej galeria z festiwalu:

IMG_0070.jpeg

IMG_0079.jpeg

IMG_0082.jpeg

IMG_0092.jpeg

IMG_0098.jpeg

IMG_0105.jpeg