Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Mikołaj

Mikołaj 2012.jpeg

Stare legendy i podania mówią o tym że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym, pracują w niej Elfy, a Mikołaj w swoim zaprzęgu posiada renifera z czerwonym nosem błyszczącym jak dojrzała wisienka na lukrowanym torcie. Są też takie opowieści w których autorzy zgodnie twierdzą, że Mikołaj mieszka w Laponii. A my odkryliśmy ostatnio sekret pracowni Świętego Mikołaja.. Otóż okazało się, że stary kredens jest miejscem, w którym znajduje się wyjątkowa pracownia, w której produkuje się masę prezentów dla dzieci...

Spokój i harmonia towarzyszy baśniowym istotom, które w pocie czoła pracują nad wyjątkowymi prezentami dla dzieci. Pewnego dnia, podstępny i zły chochlik zamieszkujący kredens postanawia, zniszczyć urządzenia znajdujące się w pracowni, pozbawiając tym samym wszystkie dzieci wymarzonych prezentów. Jednak na ratunek Mikołajowi wyrusza lalka z porcelany o imieniu Pozytywka i renifer o imieniu Rudolfina. Na swojej drodze bohaterki spotkają złe istoty, które za wszelką cenę będą chciały przeszkodzić w odnalezieniu magicznej kuli, której czarodziejska moc przywróci ład w pracowni.

Spektakl pełen dynamicznych piosenek, zabawnych perypetii, nietuzinkowych dialogów bohaterów oraz wartko tocząca się akcja.

 

W Zdzieszowicach Przedstawicielstwo Świetego Mikołaja zadomowiło się w biurach M-GOKSiR, gdzie udzielane są bliższe informacje pod numerem telefonu 77- 484 - 23 - 92.

Zapraszamy!