Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Zdzieszowicki Azymek beneficjentem Programu SOS dla małych klubów siatkarskich

Sekcja piłki siatkowej AZYMKA Zdzieszowice  została zakwalifikowana do udziału we wspólnym  programie Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiego Związku Piłki Siatkowej  „Wsparcie dla działań młodzieżowych klubów i sekcji piłki siatkowej w roku 2012”

W programie uczestniczyć będą 54 siatkarskie kluby chłopięce  i 50 klubów dziewczęcych z listy współzawodnictwa sportu młodzieżowego za rok 2011   z terenu całego kraju.

Z województwa opolskiego zostały zakwalifikowane po trzy zespoły w grupach dziewcząt i chłopców. W grupie chłopców oprócz Zdzieszowic uczestniczyć będą zespoły z Kędzierzyna-Koźla i Nysy. Wsparcie klubów realizowane będzie  ze środków budżetowych Ministerstwa Sportu i Turystyki. W październiku i listopadzie 2012 przekazano każdemu klubowi sprzęt sportowy za około 40.000 zł. Jest to zarówno sprzęt treningowy, służący do prewencji urazowej, ćwiczeń motorycznych i nauki techniki siatkarskiej, jak i sportowy sprzęt siatkarski (piłki, kosze do piłek, siatki). Znaczne unowocześnienie i doposażenie bazy treningowej z pewnością będzie miało swoje odzwierciedlenie w ligowych (i nie tylko) sukcesach Azymka.

DSCF5841.jpeg

DSCF5857.jpeg