Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Lider Bezpiecznych Przedszkoli 2013

Tytuł „Lider  Bezpiecznych Przedszkoli 2013” przyznano dla Publicznego  Przedszkola w Żyrowej – jednej z 7 na 300 placówek uczestniczących w programie  „Bezpieczne Przedszkole”.

W dniu 6 listopada 2013r.  na konferencji w Katowicach „Wokół bezpieczeństwa w przedszkolu” w uznaniu za zaangażowania w realizację programu „Bezpieczne Przedszkole” placówka otrzymała pamiątkową statuetkę oraz dyplom Lidera Bezpiecznych Przedszkoli.
Publiczne Przedszkole w Żyrowej przystąpiło do programu we wrześniu 2012r. Uczestnikami programu „Bezpieczne Przedszkole” są dzieci, rodzice, personel przedszkola oraz instytucje wspierające. Realizację programu rozłożono na okres trzech lat. Realizowane treści i zadania podzielono na cztery części:

  • Odpowiedzialny Rodzic
  • Współpraca z instytucjami
  • Bezpieczne Przedszkole
  • Bezpieczny Przedszkolak

"Lider Bezpiecznych Przedszkoli” jest honorowym wyrazem uznania aktywności w realizowaniu i propagowaniu zasad programu przez całą kadrę wyróżnionego Przedszkola.
Tytuł przyznawany jest przedszkolom realizującym program Bezpieczne Przedszkole co najmniej rok” (źródło: http://www.bezpieczneprzedszkole.com)

Zebrała: Anna Wiktor

Zyrowa.jpeg Zyrowa_tytul.jpeg Zyrowa_statuetka.jpeg