Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Lubimy bale w karnawale

Takie stwierdzenie jest bliskie uczniom, rodzicom i nauczycielom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Zdzieszowicach.
Czternasty już rok, w okresie karnawału, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach organizuje bal integracyjny dla swoich uczniów oraz zaproszonych członków Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych pod opieką pani Grażyny Szymkowiak – prezesa stowarzyszenia.
W poniedziałek, 3 lutego br., dyrektor szkoły, pani Małgorzata Ambroży, przywitała wszystkich uczestników balu i uroczyście ogłosiła jego rozpoczęcie. Karnawałowy pociąg przy muzyce zespołu Karawana wjechał na salę gimnastyczną. Przybyły nim wszystkie bajkowe postacie: księżniczki, królewny, rycerze, clowni, diabełki, wampiry i cała gromada zwierząt. Bawiono się znakomicie: w kółku, solo lub w duecie. Długim, kolorowym wężem, w rytm muzyki, przemierzano salę. Jak zawsze były niespodzianki: słodkie ciasto i napoje przygotowane przez rodziców, wspólne zabawy i konkursy.
W konkursie tańca wyróżniono dwie pary: Szymona z klasy II a  w parze z p. D. Czernysz oraz Olę i Emilkę z kl. IV a. Na koniec ogłoszono wyniki wyborów na króla i królową balu.
Królową balu w tym roku została Patrycja Tymorek z kl. IV a, tytuł króla balu otrzymał Paweł Jarosz ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych. Dodatkowo ogłoszono odkrycie balu – tytuł ten  przyznano Jakubowi Rozwadowskiemu z kl. VB za strój modelki.
Bal zakończono wspólnymi podziękowaniami i wręczeniem pamiątkowych dyplomów.

Tekst: Krystyna Kosowicz
Zdjęcia: Justyna Sukienik-Jabłońska

bal.jpeg bal1.jpeg bal2.jpeg bal3.jpeg