Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Bike Maraton w Zdzieszowicach już w nadchodzącą sobotę

Dla uczestnikow dostępne będzie po wyścigu pełne zaplecze sanitarne z prysznicami. Tradycyjnie organizatorzy przygotowali trzy trasy do wyboru: - Mini, które liczy 25 km, przeznaczone jest dla wszystkich którzy mają rower, kask i odrobinę kondycji. Trasa pozbawiona jest większych trudności technicznych, poprowadzona po najbardziej malowniczych zakątkach Parku Krajobrazowego Góra św. Anny. - Mega (47 km) początkowo jedzie wspólnie z Mini, by po rozjeździe zafundować uczestnikom dodatkowe kilometry podjazdów i zjazdów po annogórskich ścieżkach. - Giga, liczy ponad 70km.

Po starcie głównych dystansów miasteczkiem sportowym Bike Maraton zawładną najmłodsi adepci kolarstwa górskiego startujący w Dziecięcym Bike Maratonie, czyli bezpłatnych wyścigach dla dzieci od przedszkola do ostatniej klasy szkoły podstawowej. Nowością w tym sezonie będzie stoisko marki Squeezy. Nowy partner Bike Maraton zadba o odpowiednie nawodnienie zawodników izotonikiem podczas maratonu. Na stoisku Squeezy będzie można także zakupić niezbędne dla sportowców odżywki.

Jak zawsze najnowszą kolekcję rowerów i odzieży prezentować będzie marka SCOTT. O dobry stan rowerów przed startem w bezpłatnym serwisie zadba Dolnośląskie Centrum Rowerowe Harfa-Harryson. Pozytywną energię z głośników zapewni Radio ESKA a Marka Ssangyong prezentować będzie modele samochodów 4x4.

Po emocjach związanych ze ściganiem zapraszamy przed telewizory. W niedzielę, 11 maja, o godz. 18.50 relację z inauguracyjnej edycji Bike Maraton 2014 wyemituje TVP Wrocław. Relacja dostępna na antenie TVP Wrocław, w Internecie pod adresem http://www.tvp.pl/wroclaw/zobacz-na-zywo . Dla tych którzy nie zdążą obejrzeć na żywo materiał dostępny będzie na stronie www.tvp.pl/wroclaw/ . Szczegółowe informacje, program imprezy, zapisy oraz wszelkie inne informacje dostępne są na stronie www.bikemaraton.com oraz www.facebook.com/bikemaraton.

Informujemy ponadto, że w tym dniu mogą wystąpić trudności z poruszaniem się po drogach publicznych w rejonie osiedla Korfantego-Kościuszki za co serdeczie przepraszamy.