Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

II edycja konkursu fotograficznego "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim"

Trwa II edycja konkursu fotograficznego "Jak zmienia się Opolskie dzięki Funduszom Europejskim". Konkurs jest organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego w partnerstwie z biurem Danuty Jazłowieckiej - posłanki do Parlamentu Europejskiego.

Celem konkursu jest przedstawienie efektów wdrażania funduszy europejskich w województwie opolskim oraz promocja funduszy europejskich poprzez popularyzację prac konkursowych wśród mieszkańców województwa opolskiego.

Prace do Konkursu można zgłaszać do 30 września 2014r. Wszystkie informacje nt. Konkursu oraz Regulamin można odnaleźć na stronie www.konkurs-foto.opolskie.pl

Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd studyjny do Brukseli. Nagrodami w konkursie są również aparat fotograficzny oraz akcesoria fotograficzne.

W przypadku dodatkowych pytań, możliwy jest kontakt z Panem Marcinem Kot, podinspektorem w Referacie Głównego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego pod numerem telefonu 77 44 04 720 lub adresem e-mail:

Plakat-konkurs-fotograficzny.jpeg