Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Biesiada taneczna dla seniorów

Dnia 15 kwietnia br., w Centrum Kultury i Edukacji w Januszkowicach odbyła się biesiada taneczna dla seniorów. Organizatorem imprezy był Dom Dziennego Pobytu "Stokrotka" działający przy Miejsko-Ginnnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach oraz Pani Sylwia Gabor, Animator Osób Starszych przy TSKN i CTC w Opolu.

Uczestnikami zabwy byli seniorzy z Domu Diennego Pobytu "Stokrotka" oraz Domu Dziennego Pobytu "Jarzębina" ze Zdzieszowic, seniorzy z Januszkowic i Rozwadzy oraz zaprzyjaźnieni seniorzy z Domów Dziennego Pobytu z Kędzierzyna-Koźla i Krapkowic. Razem bawiło się 90 osób.

Uczestnicy biesiady bawili się przy muzyce na żywo, od godziny 15.00 do 20.00. Gości powitała Burmistz Zdzieszowic Pani Sybila Zimerman, życząc jednocześnie wszystkim wspaniałej atmosfery i udanej zabawy. W czasie trwania imprezy seniorzy mogli zasmakować typowej kuchni śląskiej oraz słodkich wypieków przygotowanych przez członkinie Stowarzyszenia Odnowy i Rozwoju Wsi Januszkowice.

Zadowolenie oraz słowa uznania ze strony seniorów dają nam tylko powody do satysfakcji oraz motywują do dalszej pracy na rzecz osób starszych.

zabawa Jan 6.jpeg zabawa Jan 8.jpeg zabawa Januszkowice III 15 04 15.jpeg