Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Bike Maraton Zdzieszowice - 9 maja 2015 r.

Szanowni Państwo Gmina Zdzieszowice wraz z firmą Grabek Promotion organizują w dniu 9 maja 2015 r. kolejną, ósmą już, edycję BIKE MARATONU w Zdzieszowicach, w którym weźmie udział ok. 1500 zawodników z całej Polski.

W związku z zagwarantowaniem bezpieczeństwa zawodników oraz użytkowników dróg konieczne jest krótkookresowe zamknięcie ruchu drogowego:

  • w sobotę, 09.05.2015 r. w godz. 10:45 – 11:30 podczas maratonu ze startu wspólnego w Zdzieszowicach (ul. Korfantego, Nowa, Góry św. Anny),

  • w sobotę 09.05.2015 r. w godz. 11:15 – 12:30 – na Górze św Anny (ul. Powstańców Śląskich, Leśnicka, Szkolna, Wolności, Leśna).

Miejscowości, przez które przebiegać będzie trasa Bike Maratonu Zdzieszowice 2015 (w których mogą występować krótkotrwałe utrudnienia w ruchu) to: Zdzieszowice, Góra św. Anny, Żyrowa, Wysoka, Ligota Górna, Ligota Dolna. Ruch w tych miejscowościach kierowany będzie przez funkcjonariuszy Policji oraz przy pomocy Ochotniczej Straży Pożarnej.

Informujemy jednocześnie, że w samych Zdzieszowicach również nastąpią utrudnienia w ruchu związane z przyjazdem, parkowaniem i wyjazdem zawodników. Największe nasilenie ruchu przewiduje się w godz. 8:30 – 10:30. Parkingi dla zawodników zlokalizowane będą w okolicach:

  • Parku Zabaw i Wypoczynku w Zdzieszowicach,

  • Publicznego Gimnazjum w Zdzieszowicach,

  • Hali Sportowej MGOKSiR w Zdzieszowicach

  • Terenach zielonych wzdłuż ul. Góry św. Anny (Stare Osiedle).

Licząc na Państwa wyrozumiałość za powstanie utrudnień w ruchu drogowym, zapraszamy do udziału w tym ważnym, sportowym i promocyjnym wydarzeniu.

Zapraszamy również do kibicowania, a najmłodszych do dziecięcego Bike Maratonu, którego start odbędzie się po starcie wyścigu głównego (ok godz. 11:20).

Więcej informacji na stronie internetowej: http://bikemaraton.com.pl/maratony/zdzieszowice/

BIKE MARATON ZDZIESZOWICE 2015
9 maja 2015 r godz. 11:00
Park Zabaw i Wypoczynku w Zdzieszowicach