Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Komunikat Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu ponownie informuje, że Rada Nadzorcza Funduszu na posiedzeniu w dniu 29 czerwca 2015 r. zatwierdziła zmianę do „Regulaminu Programu dofinansowania zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”.

Jednocześnie ponownie informujemy, że Zarząd Funduszu na posiedzeniu w dniu 30 czerwca 2015 r. zatwierdził zmianę wniosku o dotację w zakresie „Programu dofinansowania zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu”.

Aktualny „Regulamin Programu dofinansowania …” wraz z załącznikami oraz aktualny „Wzór wniosku o dotację” umieszczone są na stronie internetowej Funduszu w zakładce: Portal Beneficjenta/Prosument Opolski.

Ponadto nadmieniamy, że zgodnie z zapisami § 11 ust. 6 Regulaminu Programu wnioski o dotację złożone na niewłaściwym formularzu podlegają odrzuceniu bez wzywania ich do uzupełnienia.