Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

II Gminny Kiermasz Wielkanocny za nami

 logosy.jpeg

Wyborna pogoda sprzyjała odwiedzającym i wystawiającym, wśród których główną grupę stanowili przedstawiciele gminnych szkół, przedszkoli i żłobka. Zdzieszowickie placówki oświatowe wykazały się niezwykłą pomysłowością w celu zachęcenia klientów do zakupu oferowanych towarów. Sprzedawano nie tylko tradycyjne wielkanocne ozdoby, ale np. na stoisku  zdzieszowickiej PSP 1 można było zakosztować wyśmienitej „wodzionki” i chleb z fetem (smalcem). Dodatkową atrakcją były stoiska, na których prezentowali się: wytwórca miodu, wikliniarz ze stoiskiem pełnym koszy i kwiaciarnia oraz wyroby garmażeryjne.

Impreza widać, że przypadła do gustu wszystkim odwiedzającym i wystawiającym się podczas II Kiermaszu Wielkanocnego, co na pewno przyczyni się do jej organizacji w latach następnych.


Zadanie pod nazwą "Zdzieszowicki Kiermasz Wielkanocny" zostało na posiedzeniu Rady Programowej Stowarzyszenia Kraina Świętej Anny uznane za zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju i wybrane do dofinansowania w ramach Działania 4.1/413 Wdrażania Lokalnych Strategii Rozwoju - Małe projekty.

Zobacz galerię zdjęć: