Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

XVI Dni Zdzieszowic za nami

Udział w pochodzie wzięli m.in Burmistrz Zdzieszowic wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Zdzieszowicach, Radni Rady Miejskiej w Zdzieszowicach, Starosta Krapkowicki Maciej Sonik wraz z rodziną, Radni Rady Powiatu Krapkowickiego, Dyrektorzy, nauczyciele oraz uczniowie gminnych szkół i przedszkoli oraz przedsiębiorcy działający na terenie Gminy Zdzieszowice.

Wśród zaproszonych gości znajdował się również Rektor Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu prof. Roman Dawid Tauber, który wręczył Urszuli i Teresie Wieczorek oraz Burmistrzowi Zdzieszowic dyplomy i medale w dowód uznania za ich wkład w rozwój branży cukierniczej, w szczególności za promocję kołocza ślaskiego m.in. na Poznańskich Targach.
Wszystkich przybyłych gości i mieszkańców Gminy Zdzieszowice przywitał i oficjalnie otworzył XVI Dni Zdzieszowic Burmistrz Dieter Przewdzing.
Wśród wykonawców występujących na imprezie znaleźli się m.in. Andrzej Piaseczny – Piasek i kultowa polska grupa Dżem oraz obiecujące młode zespoły Kolektyw i Good Religion. Tradycyjnie nie zabrakło występów przeznaczonych dla najmłodszych i kabaretów. Widzowie oglądali spektakl „Och, Tośka” oraz bawili się przy skeczach Moherowych Beretów.

IMG_5815.jpeg

IMG_5824.jpeg

IMG_5868.jpeg

IMG_5883.jpeg