Wersja dla słabowidzących
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30
Urząd Miejski
w Zdzieszowicach
Zakole Odry w Zdzieszowicach Bike Maraton Gmina Zdzieszowice Raj dla wędkarzy Zachód słońca

Spotkania Wigilijne 2015

Okres Świąt Bożego Narodzenia to czas radosnych spotkań z najbliższymi, czas spotkań z drugim człowiekiem.

Seniorzy biorący udział w zajęciach w Domu Dziennego Pobytu Stokrotka i Jarzębina w Zdzieszowicach mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach światecznych  które odbyły się w dniach 16.12.2015r. i 18.12.2015r.

W dniu 16.12.2015r. w Stokrotce przy Wigilijnym stole spotkało się 25 zaprzyjaźnionych osób aby podzielić się opłatkiem i „Radosną Nowiną”.

stół stokrotka.jpeg

Podczas spotkania seniorzy po raz kolejny mogli podziwiać małych artystów z Publicznego Przedszkola nr 2 im. Kubusia Puchatka w Zdzieszowicach, którzy odwiedzili ich ze świątecznym przedstawieniem.

dzieci stokortka 2.jpeg

dzieci stokrotka 1.jpeg

Dzieci włożyły wiele serca w swój występ czym wzruszyły zachwyconą publiczność.

W Jarzębinie seniorzy mieli natomiast okazję spotkać się przy wigilijnym stole w dniu 18.12.2015r. Tutaj również do wspólnej wieczerzy zasiadło 20 przyjaciół.

stół jarzębina.jpeg

Od dnia powstania Domu Dziennego Pobytu Jarzębina uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zdzieszowicach odwiedzają seniorów i pamiętają o nich. Również na tegorocznym świątecznym spotkaniu gośćmi seniorów byli uczniowie Publicznego Gimnazjum w Zdzieszowicach, którzy zaprezentowali Jasełka.

gimnazjum 3.jpeg

Seniorzy biorący udział w spotkaniach w Jarzębinie i Stokrotce, cenią sobie te wspólne chwile spędzone we własnym gronie jak i z młodymi ludźmi którym są bardzo wdzięczni za okazane serce i pamięć.